Legal Counsel

at

Publicis Groupe

Warszawa, Poland
Full Time
3y ago

Opis firmy

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym Shared Service Center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Legal Counsel

Opis stanowiska

•         udzielanie porad prawnych agencjom Publicis Groupe w Polsce we wszystkich aspektach ich działalności, w tym w szczególności w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, prawa mediów, danych osobowych;

•         weryfikacja i negocjowanie umów o świadczenie usług reklamowych/marketingowych, umów dotyczących planowania i zakupu mediów, umów o pracę, a także innych umów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (np. umowy ramowe, licencje), zarówno dla klientów, jak i dostawców agencji;

•         weryfikacja i negocjowanie umów o zachowaniu poufności i innych umów dotyczących procesu new business;

•         wspieranie agencji w rozwiązywaniu sporów;

•         udział w szkoleniach w zakresie prawa pracy, zagadnień prawnych w przestrzeni kreatywnej, medialnej.

Kwalifikacje

•         doświadczenie jako prawnik wewnętrzny (in-house) lub w kancelarii prawnej (najlepiej co najmniej 3-letnie);

•         doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych;

•         tytuł zawodowy będzie dodatkowym atutem (adwokat/radca prawny/aplikant);

•         dobra znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem;

•         doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

•         doskonałe umiejętności negocjacyjne;

•         umiejętność oceny ryzyka, pracy pod presją czasu i priorytetyzacji zleconych zagadnień;

•         pragmatyczne i nacechowane rozumieniem biznesu podejście do wyzwań prawnych;

•         zdolność do udzielania porad prawnych w zwięzły i zrozumiały sposób;

•         swoboda w korzystaniu z nowych technologii.

Dodatkowe informacje

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, Multisport, platformy szkoleniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w przyjaznej atmosferze, w środowisku międzynarodowym

Click on apply will take you to the actual job site or will open email app.

Click above box to copy link
Copied
Get exclusive remote work stories and fresh remote jobs, weekly 👇
View all remote jobs
Onkar By: Onkar