Legal Counsel

  • Pełny etat

Opis firmy

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym Shared Service Center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Legal Counsel

Opis stanowiska

•         udzielanie porad prawnych agencjom Publicis Groupe w Polsce we wszystkich aspektach ich działalności, w tym w szczególności w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, prawa mediów, danych osobowych;

•         weryfikacja i negocjowanie umów o świadczenie usług reklamowych/marketingowych, umów dotyczących planowania i zakupu mediów, umów o pracę, a także innych umów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (np. umowy ramowe, licencje), zarówno dla klientów, jak i dostawców agencji;

•         weryfikacja i negocjowanie umów o zachowaniu poufności i innych umów dotyczących procesu new business;

•         wspieranie agencji w rozwiązywaniu sporów;

•         udział w szkoleniach w zakresie prawa pracy, zagadnień prawnych w przestrzeni kreatywnej, medialnej.

Kwalifikacje

•         doświadczenie jako prawnik wewnętrzny (in-house) lub w kancelarii prawnej (najlepiej co najmniej 3-letnie);

•         doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych;

•         tytuł zawodowy będzie dodatkowym atutem (adwokat/radca prawny/aplikant);

•         dobra znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem;

•         doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

•         doskonałe umiejętności negocjacyjne;

•         umiejętność oceny ryzyka, pracy pod presją czasu i priorytetyzacji zleconych zagadnień;

•         pragmatyczne i nacechowane rozumieniem biznesu podejście do wyzwań prawnych;

•         zdolność do udzielania porad prawnych w zwięzły i zrozumiały sposób;

•         swoboda w korzystaniu z nowych technologii.

Dodatkowe informacje

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, Multisport, platformy szkoleniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w przyjaznej atmosferze, w środowisku międzynarodowym
Polityka prywatności