Specjalista Google Ads

at

widoczni

Poznań, Poland
Full Time
3y ago

Opis firmy

Widoczni - tu się dobrze pracuje!

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Obsługujemy setki klientów z najróżniejszych branż od lokalnych firm po sklepy internetowe.

22 lata na rynku, ponad 70 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni.

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do zespołu Widocznych i...zapnij pasy, bo czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami  marketingu internetowego i praca, która pozwoli Ci realizować nie tylko cele zawodowe, ale też prywatne.

Zostań jednym z widocznych!

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w Google Ads i czujesz, że:

  • Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?
  • Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?
  • Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

U nas będziesz prowadzić ciekawe kampanie reklamowe w Google i na Facebooku dla klientów z Polski i zagranicy. Prawdopodobnie zrobi Ci się trochę cieplej zimą, gdy będziesz pracować nad reklamami na rynek Egipski ;)

Praca specjalisty Google Ads to także częsty kontakt z klientami i prawdziwa szkoła zarządzania swoją pracą. Twoje skrupulatne i kreatywne podejście do zadań docenimy regularnymi premiami i podwyżkami. A nieocenione wsparcie zespołu doda Ci energii do działania od pierwszego dnia pracy.

Nasze oczekiwania, czyli jakie będą Twoje zadania?

  • samodzielne zarządzanie świetnymi projektami Google Ads dla stron i sklepów
  • współpraca z młodszymi specjalistami, a docelowo budowa własnego zespołu
  • przygotowanie i realizacja strategii kampanii Google Ads
  • analiza skuteczności i optymalizacja konwersji prowadzonych kampanii
  • analiza jakości ruchu dla prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics
  • nadzór nad kosztami i budżetem
  • analiza, wnioski i raportowanie dla prowadzonych kampanii

Kwalifikacje

Kwalifikacje, czyli czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii Google Adwords
  • znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym
  • praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji konwersji
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi

Szczególnie docenimy

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
  • doświadczenie w optymalizacji konwersji

Dodatkowe informacje

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy?

  • samodzielne stanowisko - masz szansę na nieustanny rozwój
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoim doświadczeniem + comiesięczna premia
  • realny wpływ na rozwój firmy - Twoja praca ma dla nas znaczenie
  • pracę nad kampaniami z wysokimi budżetami dla firm w Polsce i na świecie
  • okazja do wdrażania własnych pomysłów - doceniamy kreatywność
  • wsparcie doświadczonych specjalistów i praktyków z branży
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i dostęp do bazy wiedzy
  • luźna atmosfera i i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))
  • możliwość wymiany wiedzy i konsultacji ze specjalistami z ponad 10 letnim doświadczeniem
  • praca z systemem OKO wspierającym kompleksowo realizacje wszystkich procesów i projektów w agencji
  • rozwój w dziedzinach powiązanych: UX, analityka

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - przychodzimy między 7:45 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • udział w targach branżowych
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro, przyjazne rowerzystom (do dyspozycji stojak rowerowy oraz prysznic)
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Zobacz naszą kulturę organizacji i ... sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu?

Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź na naszej stronie w zakładce: O nas->Kariera widoczni, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

UWAGA:

Prosimy o DODANIE CV W POSTACI PLIKU na etapie wypełniania formularza rekrutacyjnego.

Informujemy, że aplikacje nie spełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Click on apply will take you to the actual job site or will open email app.

Click above box to copy link
Copied
Get exclusive remote work stories and fresh remote jobs, weekly 👇
View all remote jobs
Onkar By: Onkar