Specjalista ds. marketingu

at

widoczni

Poznań, Poland
Full Time
3y ago

Opis firmy

Widoczni - tu się dobrze pracuje!

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Obsługujemy setki klientów z najróżniejszych branż od lokalnych firm po sklepy internetowe.

22 lata na rynku, ponad 70 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni.

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do zespołu Widocznych i...zapnij pasy, bo czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami  marketingu internetowego i praca, która pozwoli Ci realizować nie tylko cele zawodowe, ale też prywatne.

Zostań jednym z widocznych!

Opis stanowiska

Masz "lekkie pióro" i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Nie masz okazji do wykorzystania swoich talentów, a Twoja głowa kipi pomysłami?

3. Chcesz pisać dla ludzi, a nie tylko dla robotów Google?

To miejsce jest dla Ciebie!

Liczba artykułów na naszym blogu rośnie w szalonym tempie, ale jeszcze nam mało. Szukamy pisarki/pisarza z miłością do technologii, marketingu i internetu. Kogoś, kto szybko przyswaja nawet skomplikowaną wiedzę i przetwarza ją na merytoryczny, ale lekkostrawny tekst. Słowem - szukamy autora/autorki treści na nasz specjalistyczny blog o marketingu internetowym.

Twoje zadania będą dotyczyć:

  • researchu treści o tematyce marketingu internetowego, z naciskiem na SEO
  • tworzenia wyczerpujących artykułów na blog
  • optymalizacji SEO treści na blogu (tego Ci nauczymy, spokojna głowa ;))
  • doboru materiałów graficznych na blog
  • publikacji treści na stronie widoczni.com
  • korekty treści pisanych przez innych (liczymy na magię Twojego "lekkiego pióra")

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • "lekkiego pióra" i znajomości języka polskiego na najwyższym poziomie - ludzie lubią czytać Twoje teksty? Wiesz jak dobrać słowa, żeby skomplikowane treści brzmiały prosto jak czytanka w elementarzu? O to nam właśnie chodzi
  • gotowości do nauki marketingu internetowego - nie napiszesz tekstu na nasz blog, jeśli wcześniej nie przeczytasz kilkunastu artykułów, analiz i opinii na temat SEO, reklam czy optymalizacji konwersji. Jeśli marketing internetowy nie interesuje Cię ani trochę, może być trudno ;)
  • znajomości języka angielskiego - a jak przy nauce jesteśmy - większość źródeł na temat pozycjonowania czy Google Ads jest po angielsku. Już dziś zajrzyj na Search Engine Land lub Search Engine Roundtable i sprawdź, czy rozumiesz treści o marketingu internetowym po angielsku. To będzie Twoja codzienna lektura, więc bez angielskiego ani rusz.
  • dbałości o detale - Krzywo przycięte zdjęcie spędza Ci sen z powiek? Mdlejesz na widok źle dobranych nagłówków? To tak jak my, zapraszamy ;)
  • dobrej organizacji pracy - pracujemy w oparciu o kalendarz publikacji, dlatego najlepiej odnajdzie się tu osoba, dla której każdy termin to świętość
  • pozytywnego nastawienia do pracy i ludzi - żarty żartami, a tak naprawdę liczy się dla nas udana współpraca. Każdy popełnia błędy, robi literówki i czasami zawali termin, ale ważne, żeby o tym rozmawiać, wyciągać wnioski i być coraz lepszym w tym, co się robi.

Dodatkowe informacje

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy?

  • PEŁNE PRZESZKOLENIE - pakiet kilkunastu szkoleń wewnętrznych - od technicznego SEO po organizację pracy)
  • zarobki uzależnione od umiejętności, bez górnego poziomu!
  • praca w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • praca z systemem OKO wspierającym kompleksowo realizacje wszystkich procesów i projektów w agencji
  • udział w polskich i zagranicznych konferencjach branżowych

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - przychodzimy między 7:45 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro, przyjazne rowerzystom (do dyspozycji stojak rowerowy oraz prysznic), a po wdrożeniu możliwość pracy zdalnej
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Zobacz naszą kulturę organizacji i ... sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekawy/ciekawa, jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu?

Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź na naszej stronie w zakładce: O nas->Kariera > Kultura organizacji, czy filozofia i styl agencji widoczni są bliskie także Tobie :)

UWAGA:

Prosimy o DODANIE CV W POSTACI PLIKU na etapie wypełniania formularza rekrutacyjnego.

Informujemy, że aplikacje nie spełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Click on apply will take you to the actual job site or will open email app.

Click above box to copy link
Copied
Get exclusive remote work stories and fresh remote jobs, weekly 👇
View all remote jobs
Onkar By: Onkar