Product Manager

at

Infakt Sp. z o.o.

Kraków, Poland
Full Time
3y ago

Opis firmy

W inFakt od 2008 roku budujemy rozwiązania, które upraszczają księgowość. Słuchamy użytkowników, którymi są przedsiębiorcy i księgowi. Chcemy pomagać im w pracy i być coraz lepsi w zaspokajaniu ich potrzeb.

Zatrudniamy ponad 50 osób z różnymi kompetencjami. Mamy fajny zespół, otwartą i transparentną kulturę. Od niedawna jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Visma, co daje dodatkowe możliwości rozwoju.

Opis stanowiska

Jeśli do nas dołączysz, wykorzystasz i rozwiniesz swoje doświadczenie w pracy nad produktem, zwiększając wartość inFakt dla użytkowników. Będziesz:

  • współtworzyć wizję i cele produktu,
  • poznawać potrzeby użytkowników: przedsiębiorców i księgowych,
  • określać i priorytetyzować wyzwania do rozwiązania,
  • pracować z deweloperami we własnym, jednym z kilku małych zespołów (Scrum + OKR),
  • zbierać i analizować feedback do wdrażanych rozwiązań,
  • razem z Product Managerami i projektantami rozwijać produkt i proces pracy nad produktem

Praca u nas to:

  • Realny wpływ na ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia biznesu
  • Ciekawe wyzwania - upraszczenie skomplikowanego tematu jakim jest księgowość,
  • Rozwijana od ponad 10 lat aplikacja WWW i aplikacje mobilne,
  • Zaangażowani deweloperzy z dużą wiedzą o produkcie,
  • Praca iteracyjna - regularnie wdrażamy i poprawiamy jeśli trzeba,
  • Praca z danymi i oparte o nie decyzje.

Kwalifikacje

Szukamy osoby, która ma minimum 2 lata doświadczenia w pracy nad produktem, potrafi łączyć perspektywę użytkownika z wymaganiami biznesowymi, rozumie dane i bierze je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Dodatkowe informacje

  • Dominuje praca zdalna, jednak regularnie spotykamy się w Krakowie,
  • Budżet na Twój rozwój,
  • Dostęp do wiedzy, doświadczeń i kontaktów z projektantami i produktowcami z kilkunastu podobnych firm należących do grupy Visma

Click on apply will take you to the actual job site or will open email app.

Click above box to copy link
Copied
Get exclusive remote work stories and fresh remote jobs, weekly 👇
View all remote jobs
Onkar By: Onkar