Product Owner

at

Infakt Sp. z o.o.

Kraków, Poland
Full Time
3y ago

Opis firmy

W inFakt od 2008 roku budujemy dla przedsiębiorców rozwiązania, które upraszczają procesy księgowe i finansowe. Zatrudniamy ponad 50 osób z różnymi kompetencjami. Od niedawna jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Visma. Słuchamy użytkowników i chcemy być coraz lepsi w zaspokajaniu ich potrzeb.

U nas wykorzystasz i rozwiniesz swoje doświadczenie w pracy nad produktem, zwiększając wartość inFakt dla użytkowników.

Opis stanowiska

Jeśli do nas dołączysz, będziesz:

  • wykorzystywać swoje doświadczenie w pracy nad rozwojem produktu,
  • pracował/a w oparciu o Agile / Scrum,
  • zarządzał/a i dbał/a o backlog produktu,
  • planował/a sprinty,
  • organizował/a pracę zespołu developerskiego,
  • monitorował/a postęp prac zespołu,
  • współpracował/a z innymi Product Ownerami w dziale Produkt oraz innymi działami w firmie.

Twoje doświadczenie to:

  • minimum 2 lata pracy nad produktem.

Praca u nas to:

  • produkt rozwijany od ponad 10 lat,
  • rozbudowana aplikacja WWW,
  • aplikacje mobilne na platformy iOS i Android,
  • marketplace usług księgowych,
  • złożony produkt i dużo ciekawych problemów do rozwiązania,
  • współpraca z zaangażowanym zespołem deweloperskim,
  • Scrum i OKRy w całej firmie,
  • transparentna organizacja.

Dodatkowe informacje

Dla Ciebie:

  • możliwość pracy zdalnej (mamy siedzibę w centrum Krakowa, ale szukamy kandydatów z całej Polski. Raz / dwa razy w miesiącu lubimy spotkać się osobiście),

  • praca w zespole, dla którego liczą się wartości,

  • budżet szkoleniowy na Twój rozwój,

  • książki tematyczne,

  • serwisy z wiedzą,

  • atrakcyjny system rekomendacyjny,

  • spotkania i wyjazdy integracyjne.

Click on apply will take you to the actual job site or will open email app.

Click above box to copy link
Copied
Get exclusive remote work stories and fresh remote jobs, weekly 👇
View all remote jobs
Onkar By: Onkar